Chopin Vodka Pink Ribbon 1L & 4x NOBLE Elite Soft Drink

Chopin Vodka Pink Ribbon 1L & 4x NOBLE Elite Soft Drink

Limitovaná edice Chopin Potato Vodka Pink Ribbon 1L 40% + 4x povzbuzující nápoj Noble Elite Soft Drink

Chopin Potato Vodka Pink Ribbon & NOBLE Elite Soft Drink Set obsahuje luxusní vodku Chopin Potato 1l 40% a 4 ks vitamíny nabitého povzbuzujicího nápoje Noble Elite Drink, jenž je novým standardem mezi povzbuzujicími nápoji bez kofeinu a bez taurinu. 

Chopin Potato VodkaPrvní prémiová bezlepková vodka na světě produkována z brambor podle tradiční recetury z XV. století. Každá láhev Chopin Potato Vodky je spojením brambor, droždí a vody z artéské studny. Za účelem dosažení optimální chuti jsou komponenty v tomto složení čtyřikrát destilovány a filtrovány. Chopin Potato Vodku charakterizuje podmanivé aroma s prvky vanilky a zeleného jablka. Chuť je plná, krémová s dlouhou a výraznou koncovkou.

Limitovaná edice Chopin Potato PINK RIBBON Edition byla vyrobena na podporu výzkumu rakoviny prsou.

Chopin Potato Vodka je od roku 2000 nejoceňovanější bramborovou vodkou na světě, v roce 2006 získala dokonce nejvyšší ocenění tzv. "dvojitou zlatou medaili" v San Franciscu na World Spirits Competition. Kvalita Chopin Potato Vodky byla znovu potvrzena v roce 2007, 20010 a 2011, kdy na soutěži v Los Angeles International Wine & Spirits Competition znovu získala zlatou medaili.

Země původu: 

Chopin Vodka Rye - Polsko, www.chopinvodka.com

Noble Elite Drink - Belgie, www.nobledrinks.com

Distributor pro ČR a SK: Alkfil Bohemia s.r.o., Třinec

Kód:
gpc-937297
Expedice:
skladem
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.