Pravý Kaviár z jesetera ( Caviar Antonius )

Caviar Antonius je opravdovým skvostem, "černým zlatem", mezi kaviárem ve světě znalců a gurmánů. Je produkovaný z jesetera ruského a sibiřského starých mezi 10 - 12 lety. 

Milovníci této legendární pochoutky, jenž si vyberou Antonius Caviar, si mohou být zcela jistí tím, že každé balení obsahuje pravý, nepasterizovaný kaviár nejvyšší kvality, jenž se získává extrahováním z jesetera.

Jedním z nejdůležitějších principů v chovu, výběru a produkci jeseterů je vždy věnovat mimořádnou pozornost každému detailu, což se promítá do opakovatelného vysoce kvalitního finálního produktu. Jeseteři v sádkách Antonius Caviar májí maximální podmínky přirozeného prostředí.

Kaviár ze sibiřského jesetera (caviar siberian) : nepasterizovaný, jeho jikry se vyznačují intenzivním aroma, barva bývá v odstínech uhlově černé až světle hnědé, připravuje se tradiční ruskou metodou "Malossol"

Kaviár z ruského jesetera (caviar oscietra) : nepasterizovaný, má jedinečnou plnou chuť s jemným nádechem ořechů, barva je šedá, hnědá a olivová se zlatými odlesky, připravuje se tradiční ruskou metodou "Malossol"

Produkty: Antonius Caviar Siberian 5*, Antonius Caviar Siberian 6*, Antonius Caviar Oscietra 5*, Antonius Caviar Oscietra 6*

Pzn.: počet hvězdiček u jednotlivých produktů označuje stáří samic jeseterů, z nichž je kaviár extrahovaný

Balení: K dispozici je v elegantním balení o obsahu 30g, 50g, 125g, 250g a 500g, dárkový set s perlovou lžičkou 2x30g a 2x 50g

Řadit dle:
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.