NOBLE Natural Elite Soft Drink 250ml

Kód:
gpc-934250
Expedice:
na cestě

NOBLE Natural Elite Soft Drink 250ml

Noble Natural Elite Drink je zdravý, ovocný, povzbuzující nápoj bez kofeinu a bez taurinu jehož základ tvoří Acai Berry, Acerola, Schizandra čínská.

No-Ble Elite Drink je novým standartem ve světě zdravých povzbuzujících nápojů. Na rozdíl od ostatních energetických nápojů, je No-Be Elite Drink vyráběn ze zdravého ovoce "SUPER FOODS" Acai Berry, Acerola a Schizandra čínská a neobsahuje žádný kofein ani taurin či jiné deriváty. 

Díky úžasným vlastnostem použitého ovoce "SUPER FOODS" můžeme zaručit až dvojnásobné zvýšení energie, a zároveň Vám poskytne nezbytné antioxidanty a vitamíny. Plody Acai Berry jsou proslulé také tím, že mají jednu z největších koncentrací antioxidantů a jsou plné aminokyselin, vláknin, kalcia, magnésia a nezbytných mastných kyselin. Acerola obsahuje až 80x více vitamínů C než je obsaženo v pomeranči.

NoBle Elite Drink není vhodný pro diabetiky.

Země původu: Belgie

Složení: perlivá voda, ovocná šťáva 11% (Acai Berry, Acerola, pomeranč, jablko, z koncentrátu), extrakt (Schizandra čínská, šípek, bezinka), cukr, přírodní aroma, kyselina citrónová

Nutriční hodnoty na 100ml: energie 195 kJ/46 kcal , tuk 0 g , sacharidy 11 g z toho cukry 11 g, protein 0 g, sůl 0 g

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.