Prémiové značky

Chopin Vodka

Dovolte nám představit Vám naše prémiové značky ve světě TOP gastronomie, které svou kvalitou a neobyčejnou originalitou patří mezi ty nejprestižnější.

Rochester Ginger - originální nealkoholický zázvorový nápoj, tento "elixír" je vyrobený v Anglii dle starodávné tajné receptury ze zázvoru, petrklíče a černého bezu, je vhodný pro přípravu čajů, míchaných nápojů nebo domácích limonád, ale i pro samostatné pití. Toto složení dává nápoji jedinečnou chuť s výraznou příchutí zázvoru. Obsažené bylinky pozitivně napomáhají při relaxaci, hubnutí, proti chřipce a podporuji přirozenou obranyschopnost. Jsme výhradní prodejci v ČR již 5 let!!!

Chopin Vodka - jsme výhradními distributory v ČR a SK (od r. 2017) této první na světě luxusní jednosladové vodky, blendované i stařené vodky, výjimečných likérů, vyprodukovaných v tradiční rodinné palírně Chopin Distillery s více jak stoletou tradicí výroby vodek, nacházející se v Krzesku, v samotném srdci polského venkova. Každá láhev odráží charakter lokálních surovin, z kterých byla vyrobena a celý proces vzniku od pěstování surovin, sběru, samotné výroby a láhvování je v režii rodiny Dordů a Master distillera. Název byl inspirován vynikajícím hudebním skladatelem Frederykem Chopinem. Ve světě je Chopin vodka považována za nejprestižnější a je také nejoceňovanější vodkou vůbec. Chopin vodka je vyjádřením nezávislosti, originality a vytříbeného vkusu.

Weber Haus Destilaria (Brazílie) - jsme výhradními distributory v ČR a SK . Tato tradiční, brazilská "destilária/cachacaria" produkuje úžasné, ale co úžasné, prostě až dechberoucí poctivé cachacy (tzv. "brazilské rumy"), také jemný "karibský rum s brazilskou DNA", ale i giny a likéry.

NO-BLE Natural Elite Drink - je novým standardem mezi přírodními energetickými nápoji ("soft drink"), jenž je plný vitamínů a antioxidantů. Jedinečný, osvěžující, perlivý nápoj, jenž působí pozitivně na fyzickou a duševní pohodu. Neobsahuje žádný kofein ani taurin!!! Jsme výhradní dovozci pro ČR a SK.

Antonius Kaviár - pravý, nepasterizovaný kaviár z ryb jesetera sibiřského a ruského, jenž si lebedí v téměř dokonalém a přirozeném prostředí v krásné panenské přírodní rezervaci na Mazurách (Polsko). Je produkován tradiční metodou s maximální péčí, malým týmem lidí, jenž milují ryby od dětství. Tato rodinná firma se věnuje chovu jeseterů od 90-tých let 20 století s maximální pozorností věnované samotným detailům v chovu, výběru a principů. Jejich kaviár patří mezí nejkvalitnější a zároveň odborníky nejoceňovanější. Jsme výhradní prodejci v ČR a SK.

Champagne Michel Gonet - MG vinařství je tradiční francouzské rodinné vinařství z legendární oblasti Champagne a Bordeaux, kde si vinařské řemeslo předávají již po několik generací. Jejich produkty nepatří mezi nejdražší a všudy přítomné, avšak zaručeně vysoce kvalitní a velice chutné. 

Black Pig Alentejo Distillery - tradiční destilérka z oblasti Alenjeo v Portugalsku, která má na svědomí velicé originální a chutné řemeslné giny a také první kontinentální portugalský rum vyrobeny z melasy cukrové třtiny. 

NOBLE Drinks Distillery - Belgie není jen čokoláda a fotbal, ale také skvělá řemeslná práce při výrobě originálních alkoholických nápojů a nealko soft drinku Noble. NOBLE Giny, Rum, Whisky, líkéry a prémiové toniky Lixír.

Vinařství pod Hradem - je rodinné "boutique" vinařství z Klentnice, ze srdce Pálavy, zaměřené na terroir vína z Pálavy a okolí. V sortimentu naleznete vína jakostní i přívlastková, zejména bílá, ale i vynikající červená a růžová vína.

Cretel Glafkos - olivový olej extra panenský Glafkos. Vyzkoušejte jedinečnou lahodnou chuť olivového oleje až z prosluněné Kréty. Ne nadarmo se říká, že na Krétě se vyrábí ten nejlepší olivový olej vůbec. Tradice výroby olivového oleje tam sahá až k Mínojské civilizaci, tedy zhruba 2500 let př.n.l. Údajně zde najdeme také nejstarší olivovník na Světě.

Hrčavská čerstvá káva Chalupčanka a Chalupčan - je jedinečná a originální, pražená ze zelených kávových zrn dovezených z malých rodinných farem. Pražená v malých dávkách každá odrůda zvlášť, pražená v nejvýchodnější obci naší země, v Hrčavě, kde se setkávají tři hraniční kameny, tří národů, jenž ovlivnili chuť této kávy.

Sirupy Vladimír - k dokonalosti kousek, tak by se daly charakterizovat ručně vyráběné sirupy z malé vesničky v jižních Čechách, kde se zastavil čas. Jsou dělané s láskou a péčí tak, jak to dělávaly naše babičky. Prostě sesbírat, očistit, přidat cukr, povařit a nalahvovat. Tyto produkty z tradiční jihočeské domácnosti, založené na spoustě netradičních příchutí a kombinací bylin, ovoce a zeleniny, stačí jen nalít do džbánku, zalít vodou a pocítíte tu letní pohodu na zahrádce u babičky.

MoonChocolate - pokud máte rádi čokoládu, tak tohle je něco, co musíte ochutnat. V jejich chuti je znát, že jsou z jiné galaxie, je to opravdový zážitek, jenž je opět, jak většina našich "chuťových zážitků" v naši nabídce, dělaná ručně a s láskou malým týmem "kosmonautů". :)

Nyní už Vás necháme, ať si v poklidu vyberete svůj "chuťový zážitek" a my Vám jej moc rádi pošleme.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Sídlíme v Třinci, Oldřichovice 869 ( OC Oceán ), 73961, info@alkfil.cz , tel: +420 603 504 833

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.